DŮLEŽITÉ INFORMACE
PŘIPRAVUJEME

Pro základní školy:

Koumák pro čtvrťáky
rozšiřující pracovní sešit
leden 2018

Pro střední školy:

Starší dějiny pro SŠ
učebnicová sada
zima 2017/2018

Matematika pro SŠ – 6. díl
průvodce pro učitele 
leden/únor 2018

Matematika pro SŠ – 7. díl
průvodce pro učitele 
zima 2017/2018

NOVINKY

Pro základní školy:

Testy 2018 z matematiky pro žáky 5. a 7. tříd
Aktuální, cílená a systematická příprava na nové přijímací zkoušky

Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 5. a 7. tříd
Aktuální, cílená a systematická příprava na nové přijímací zkoušky

Testy 2018 z matematiky pro žáky 9. tříd
Aktuální, cílená a systematická příprava na nové přijímací zkoušky

Testy 2018 z českého jazyka pro žáky 9. tříd
Aktuální, cílená a systematická příprava na nové přijímací zkoušky

Koumák pro třeťáky
rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí vic vědět a přemýšlet ještě víc...

Pro střední školy:

Matematika pro střední školy – 9. díl
učebnicová sada

Maturita 2018 z českého jazyka a literatury
příprava na maturitní zkoušku

Maturita 2018 z matematiky
příprava na maturitní zkoušku

učebnice pro střední školy
  • Cílem sad učebních materiálů pro střední školy je nabídnout uživateli (zejména studentům a pedagogům) co nejkompletnější podklady pro studium i výuku jednotlivých předmětů na třetím stupni. Naším hlavním cílem jsou spokojení studenti a pedagogové, kteří v našich materiálech najdou maximum podkladů pro výuku a vzdělávání, výchovu, rozvoj znalostí i dovedností. Studenti ani učitelé proto nemusí trávit čas vyhledáváním vhodného učiva, sestavováním cvičení, opakováním, přípravou projektů, vyhledáváním faktů… To vše už totiž najdete v našich materiálech.
  • Naprostou samozřejmostí je zpracování učebních materiálů dle současných požadavků, a to jak legislativních (rámcové vzdělávací programy, katalogy požadavků ke zkouškám společné části maturitní zkoušky), tak i podle požadavků samotných pedagogů a studentů.
  • V našich učebních materiálech pro střední školu je forma stejně důležitá jako obsah, proto ve všech našich materiálech najdete moderní grafiku. Moderní grafické zpracování plní především tyto cíle: funkčnost, přehlednost, systematičnost.
  • Respektujeme specifické potřeby našich cílových skupin a přinášíme to nejlepší řešení, jak se vzdělávat a jak vzdělávat. Učebnice, pracovní sešity, metodiky pro učitele, výuková CD jsou dokonalý prostředek, jak dosáhnout zvoleného cíle. Ani samotná realizace výchovně-vzdělávacího procesu není ponechána pouze na vás – nabízíme celou řadu možností a variant, jak studium a výuku pojmout, uchopit a kam ji směřovat.
  • Pod následujícím odkazem se můžete podívat, jak jsou jednotlivé části učebnicových sad koncipovány a jaký způsob práce v hodině umožňují.

 


učební sada
Matematika pro SŠ – 4. díl (učebnice)

Funkce I
Čtvrtý díl učebnicové řady, věnovaný funkcím, zahrnuje učivo o lineárních, kvadratických, lineárních lomených a mocninných funkcích. Jedná se o první díl, který pojednává o funkcích, pokračováním bude 5. díl učebnicové řady. Osvojení si učební látky obsažené ve čtvrtém dílu považujeme za jeden z nezbytných předpokladů pro úspěšné zvládnutí maturitní zkoušky z matematiky.
info o knize  A4, brož., 88 str.
Doporučená maloobchodní cena: 179 Kč
Matematika pro SŠ – 4. díl (pracovní sešit)

Funkce I
Učebnice je doplněna pracovním sešitem, který plynule navazuje na ilustrativně pojatý výklad v učebnici. Každé kapitole v učebnici odpovídá kapitola v pracovním sešitě. Neopomenuli jsme zařadit úlohy na porozumění a úlohy maturitního typu, které mimo jiné napomohou přípravě na maturitní zkoušku.
info o knize  A4, brož., 96 str.
Doporučená maloobchodní cena: 149 Kč
doplňky k učební sadě
Matematika pro SŠ – 4. díl (průvodce pro učitele)

průvodce pro učitele k učebnicové sadě
Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Matematika pro střední školy – 4. díl: Funkce I je učitelská kniha, jejíž součástí jsou řádné listy učebnice, listy řešeného pracovního sešitu a metodické listy pro vyučující s doplňujícími kometnáři k výuce. Neopomenutelnou součástí je sada řešených testů včetně návrhu na hodnocení.
info o knize  320 x 282 mm, kroužková vazba, pořadač, 312 str.
Doporučená maloobchodní cena: 1190 Kč